Fendpoll® cukorlepény 2kg

3 200 Ft

A Fendpoll egy prémium minőségű cukorlepény, kiemelkedően magas sterilizált virágpor, fehérje, aminosav és sörélesztő-tartalommal. A méhek különösen szívesen fogyasztják. Méhészbarát, kaptárkész, 2kg-os kiszerelésben. Több darab rendelése esetén papírkarton csomagolásban.

Elfogyott

Leírás

A Fendpoll® egy egyedülálló, prémium minőségű cukorlepény, magas virágpor, növényi eredetű fehérje, sörélesztő, és flavonoid tartalommal. Vákuumfóliázott kiszerelésének hála könnyen adagolható. Hála a körültekintő fejlesztésnek, és különösen magas minőségű, alaposan sterilizált alapanyagoknak, a Fendpoll® cukorlepény alkalmas a hiánybetegségek kivédésére, valamint fokozza a pempőtermelést, és nagymértékben serkenti a méhanyák petézését. Ennek hála alkalmazásával drasztikus hozamnövelés érhető el. Mivel használatával a a rossz minőségű méhlegelőkből adódó hiánybetegségek kivédhetőek, a méhek elhullása is csökken. Darabolható, méretgazdaságos megoldás. Két kilogrammos kieszrelésben

Alkalmazási javaslat:

Ajánlott mind őszi, mind tavaszi takarmányozáshoz, amikor a tápanyagkészletek gyors feltöltése szükséges.

  1. Kora tavasszal a virágporhordás intenzív beindulásáig
  2. Nyáron rossz méhlegelő adottságok, illetve kedvezőtlen időjárás (aszály, vagy tartós esőzések) esetén
  3. Ősszel a telelő méhek tápanyag-tartalékainak feltöltésére

Alkalmazása során a csomagoló fóliára nagyméretű lyukat kell vágni, majd a fiasításhoz közel, a fészek kereteire kell helyezni.

Teljes mértékben Magyarországon fejlesztett, és gyártott termék.

Garantáltan GMO mentes!

Mindegyik termék szigorúan ellenőrzött HACCP technológiával készül.

További információk

Tömeg 2 kg
Kiszerelés

0.5kg, 1kg

Értékelések

Még nincsenek értékelések.

Csak bejelentkezett és a terméket már megvásárolt felhasználók írhatnak véleményt.